NASI KURSANCI

KURSANCI SZKOŁY JAZDY 4YOU WROCŁAW

 

 

 

 

 

 

 

AGATA


 

 

 

 

 

 

 

ELA – Zanim trafiłam do 4 You straciłam sporo czasu gdzie indziej. Czy lekcje jazdy były dla mnie? Przekonałam się, że można z kursantem nie zmarnować czasu. Wow. Że można przełamać wszechobecną presję czasu i powoli realizować swój osobisty kurs, rozłożony na tyle czasu, ile trzeba, by nabyć skill. Szkoła 4 You taką możliwość daje. Kompetencja i cierpliwość p. Tomasza pomagają stanąć na nogi  po każdej trudnej chwili  i wrócić do ciężkiej pracy za kółkiem. Co ważne, dopóki sam się nie zrazisz, masz Jego wsparcie. Jak dla mnie, łatwo nie było.  Dzisiaj dostałam pozytywny wynik i jestem naprawdę wdzięczna.


 

 

 

 

 

 

 

ALEKSANDRA – Pan Tomasz to najlepszy instruktor z jakim miałam do czynienia, oaza spokoju, cierpliwości, kopania wiedzy (nie ma czegoś takiego jak głupie pytania), jazda z nim to przyjemność. Po 9 latach od pierwszych prób zdania egzaminu (jazdy na poziomie 0) spróbowałam na nowo z pomocą Pana Tomasza i udało się za pierwszym razem! Z całego serca polecam i jeszcze raz dziękuję! Trzeba tylko mocno chcieć, pracować i mieć dobrego instruktora 🙂
Pozdrawiam serdecznie!


AGNIESZKA – Z całego serca polecam Szkołę 4 You. Jazdy z Panem Tomaszem to czysta przyjemność. Niezwykle cierpliwy człowiek z niesamowitym poczuciem humoru. Dzięki profesjonalnemu podejściu Pana Tomasza w końcu przestałam bać się samochodu:)
Pozdrawiam


KAROLINA


 

KASIA – Gorąco polecam naukę w Szkole Jazdy  4YOU. Potrafią super nauczyć prowadzenia samochodu i wyrobić wiary w siebie. Dziękuje!


NATALIA


OLA


ANIA – Serdecznie polecam naukę jazdy z Panem Tomaszem. Przemiły, cierpliwy człowiek, który chce uczyć:-) Nie trafiłam do szkoły od razu ale lepiej nie można było. Dziękuję za dobre rady! 🙂


HANIA – Polecam Szkole Jazdy 4 YOU- profesjonalne podejście i anielska cierpliwość pana Tomasza doprowadzą Cię do sukcesu!

Kiedy 6 lat temu zapisałam się na swój pierwszy kurs prawa jazdy, po ukończeniu wydawało mi się ze zupełnie nie potrafię jeździć i co więcej, miałam tak zszargane nerwy i poczucie własnej wartości jako kierowca, ze myślałam, że kompletnie się do tego nie nadaje i nigdy nie nauczę się jeździć. Po wspomnianych 6 latach, sytuacja niejako zmusiła mnie do podjęcia jeszcze jednej próby zdobycia prawa jazdy. Jako że, zupełnie zapomniałam jak się posługiwać samochodem, wykupiłam pełen pakiet 30 h jazd doszkalających i okazało się, ze to od czego tak uciekałam przez tyle lat i co wydawało mi się zupełnie nieosiaglane, wcale nie jest takie trudne, jeśli jesteś pod opieką takiego nauczyciela jak pan Tomasz. Dodatkowym utrudnieniem był fakt, że kurs ukończyłam w trybie „zaocznym”, wiec mogłam ćwiczyć tylko dwa dni w tygodniu. Mimo wszystko udało się! Za drugim razem (przy pierwszym podejściu byłam tak zestresowana, że nie zdałam tylko ze swojej winy) po kursie doszkalającym z panem Tomaszem dostałam swój upragniony wynik pozytywny 🙂
Wniosek- nie ma złych kierowców, są tylko kiepscy nauczyciele.


 
SZYMON

 natalia
NATALIA  – Mega polecam szkołę 4you! Pan Tomek jest prawdziwym profesjonalistą, uczy jazdy samochodem, cierpliwości i samodzielności, co owocuje zdaniem egzaminu (w moim przypadku, jak i wielu, za pierwszym razem). Bezstresowa jazda ? Nie ma czegoś takiego! Stres zawsze będzie obecny ale jazda z panem Tomkiem to sama przyjemność.
Pozdrawiam .

 ELIZA

ELIZA –  Polecam szkołę jazdy 4You. Zajęcia z teorii są prowadzone w ciekawy i śmieszny sposób. Nauka w domu ze strony ZdamyTo, do której otrzymałam 3-miesięczny dostęp to sama przyjemność. Egzamin zdałam za pierwszym razem na 74 pkt. Podczas jazd Pan Tomasz zachowuje niezwykłą cierpliwość nawet przy tak „zdolnym” kierowcy jak ja 😉  Słowa Pana Tomka: „lewa na wariata, prawa na pierwszeństwo”, „nie spiesz się” cały czas miałam w głowie podczas egzaminu, który bez problemu zdałam za pierwszym razem. Serdecznie dziękuję 🙂


bartek1

 

 

 

 

 

 

 

BARTEK – Polecam szkołę, ponieważ dzięki niej zdałem za pierwszym razem i teorię i praktykę. Pan Tomasz nauczył mnie nie tylko tego jak się powinno jeździć, ale również cierpliwości powtarzając ,,nie spiesz się! ” dzięki czemu na spokojnie i bez problemu zdałem. 


Dawid K

DAWID  – Gorąco polecam szkolę jazdy 4You! Instruktor rzetelny, kulturalny i co najważniejsze – kompetentny. Cena/jakość – 10/10. Materiały, cenne wskazówki jak i techniki wszystkich manewrów pozwoliły zaliczyć egzamin za pierwszym razem. Pozdrawiam.

Patryk 
PATRYK

 


 

Dawid Sz

DAWID

Chyba największym gwarantem tego, że szkoła 4YOU świetnie szkoli swoich kursantów jest fakt, że zdałem za pierwszym razem! :D Bardzo dziękuję za cierpliwość i cenne wskazówki p. Tomasza. Gorąco polecam!

 

Rafał

RAFAŁ Polecam,polecam ,polecam 

Nie jest to żadna forma reklamy,a moje wrażenie po zdanym egzaminie,testy -wyszedłem jako pierwszy po ok 5 min.z zaliczeniem pozytywnym.Jazd a-egzaminator wywoził mnie ponad godzinę.Pomimo szczytu, natężenia ruchu we Wrocku, wywłóczył mnie po wszystkich chyba,zakamarkach i ani jeden raz nie utkwiłem w korku by czas płynął na moją korzyść.Zadałem testy,ja mam 47 lat,na egzaminie byli młodzi,ze świeżymi umysłami i bywali i tacy którzy wychodzili na końcu przydzielonego czasu.Wiecie czemu,tak się stało?Uczyłem się,kułem,Pan Tomek powtarzał,uczyć się,uczyć,uczyć ,wręcz namawiał nie kazał.Jestem odporny na wiedzę do tego uparty nerwus.Jazda,oczywiście szarpanie,nie słuchanie poleceń,wtedy zrozumiałem że nic nie da mój durny upór.Zacząłem słuchać,rozumieć. Powiedziałem to-jest Pan jedynym facetem którego słucham. Wszystko dlatego że ten facet umie przekazać wiedzę,ma cierpliwość i talent,to instruktor z zamiłowania i powołania.Jak w tytule,polecam, polecam,gorąco polecam.Na pewno nikt nie pożałuje.

 
Anna 33
 ANIA –  Kiedy pierwszy raz udało mi się ruszyć już wiedziałam, że przede mną długa droga do opanowania jazdy samochodem. Pan Tomasz wykazał się dużą cierpliwością i zrozumieniem, nigdy nie krzyknął, bardzo praktycznie uczył patrzeć na drogę. Egzamin praktyczny zdany za pierwszym podejściem daje niesamowitą satysfakcję oraz obraz tego  jak u świetnego instruktora się uczyło. Serdecznie dziękuję! Polecam szkołę z całego serca!

Mateusz33 1

MATEUSZ – Chciałbym polecić szkołę jazdy u Pana Tomasza. Skutecznie jak to się mówi: „wbił do głowy” nawyki i zachowanie za kierownicą. Efektem tego było zaliczenie za pierwszym razem teorii jak i praktyki na egzaminie państwowym.Polecam w 100%


MONIKA S  
MONIKA

 
MAGDA L
MAGDA    

  KKasiaaa
KASIA Polecam gorąco!  Szkoła jest prowadzona przez właściciela, który po prostu bardzo lubi to co robi. Jest cierpliwy, wiele tłumaczy, pokazuje przykłady i tak naprawdę uczy jazdy samochodem, a nie tylko przygotowuje do zdania egzaminu. „Jest ciężka praca.” jak zawsze powtarza, ale się opłaca. Zdałam dzisiaj za pierwszym razem i jestem najszczęśliwszy m człowiekiem pod słońcem 

JJoasiaaa 1
JOANNA  – Zdałam egzamin za drugim razem(przy pierwszym podejściu popełniłam błąd tylko z mojej winy) i bardzo serdecznie polecam szkołę pana Tomasza. Pan Tomasz przygotowuje bardzo powoli, starannie
i cierpliwie. Dzięki dużemu zaangażowaniu instruktora, za kółkiem czuję się dobrze i bezpiecznie, bo tego też uczy pan właściciel. Polecam!

MMałgosia 1
MAŁGOSIA Szczerze polecam Szkołę Jazdy 4 YOU i Pana Tomka. Ten wspaniały człowiek sprawił, że poczułam się pewnie za kółkiem, a jazda samochodem to dla mnie niezwykła przyjemność. Czas, cierpliwość i praca, którą włożysz w naukę, przyniosły pozytywny efekt. Jeżeli i Ty chcesz zostać świetnym kierowcą, nie zwlekaj i zapisz się już dziś! :-)
 
EEELa
ELA Wszystkim zainteresowanym gorąco polecam Szkołę Jazdy 4 YOU. Instruktor jazdy – p. Tomasz – to osoba o anielskim spokoju i piekielnych wymaganiach, co w połączeniu z własną pracą oraz cierpliwością daje gwarancję bezproblemowego zdania egzaminu. Dzięki szkoleniu jazda stała się dla mnie przyjemnością!
 
 
DOROTA2
DOROTA Szkoła, która naucza w najlepszym stylu! Panu Tomkowi najserdeczniejsze podziękowania za cierpliwość i anielski spokoju 🙂 a szczególnie za to, że to co niemożliwe stało się możliwe – jestem kierowcą! 
 
 
IRINA
IRINA
 
 
MAŁGOSIA3
ANIA  I już mam prawko. Zdałam z pierwszym razem. Pozdrawiam instruktora i dziękuję.
 
 
DOROTA4  

DOROTA


MAgda11

MAGDA


 

 
KAsia12 
KASIA – I po egzaminie. Zdany za pierwszym razem. Pozdrawiam.
 
 
CEZARY

CEZARY


 
WOJTEK 

WOJCIECH


 

ELA
 ELA – Przed zakupem własnego auta postanowiłam na wszelki wypadek odświeżyć umiejętności „kierownicze” w szkole jazdy „4 You” 😉 Jestem niezmiernie zadowolona z jazd doszkalających w profesjonalnej, przesympatycznej i przede wszystkim spokojnej atmosferze oraz z efektów! Szczerze polecam! 🙂 
 
Wioletta

 szkoła na 5! 🙂 — WIOLETTA 

Z czystym sumieniem mogę polecić szkołę 4 You 🙂 po pięciu latach reaktywuję swoje prawo jazdy i nie sądziłam, że już po 3 godzinach poczuję się trochę pewniej za kółkiem, i to w takim dużym mieście, jak Wrocław. A Pan Tomasz zasługuje na medal za anielską cierpliwość! Ja sama siebie już bym dawno zabiła, a instruktor naprawdę potrafi zachować stoicki spokój w każdej sytuacji
 PAULINA
PAULINA
 
 
Małgorzata 
MAŁGOSIA  Polecam wszystkim! — Bardzo serdecznie polecam szkołę jazdy 4YOU. Po trzech niezdanych egzaminach postanowiłam zmienić szkołę oraz instruktorów i opłaciło się – zdałam od razu po jazdach z p. Tomaszem. Doceniam cierpliwość, niezwykłą profesjonalność oraz naukę myślenia podczas jazdy zamiast nauki jazdy „na słupki” 🙂 Pozdrawiam. 
KAJA

KAJA


Martyna

 MARTYNA Gorąco polecam  Jeżeli chcesz się nauczyć jeździć samochodem i przy okazji spędzić miło 30 godzin jazd, to gorąco polecam szkole 4you, a w szczególności Pana Tomka Nawrockiego. Jazdy mijały mi bardzo szybko. W WORDzie zdałam egzamin teoretyczny i praktyczny za pierwszym razem. Uważam, że nikt by mnie tak dobrze nie przygotował do tego. Gorąco polecam!
 

PAULINA  – Kilka lekcji i teraz sama sobie radzę na ulicach.


 
  marta22  
MARTA Świetna szkoła jazdy! Gorąco polecam szkołę nauki jazdy 4 YOU oraz instruktora Pana Tomasza Nawrockiego. Podchodziłam do kursu dwukrotnie, wcześniej w innych szkołach-bez efektów. Dopiero tutaj zdobyłam naprawdę potrzebne umiejętności pod cierpliwym i fachowym okiem Pana Tomasza. Oprócz opanowania podstawowych zagadnień zdobyłam pewność siebie i wiarę w swoje umiejętności. Serdecznie pozdrawiam i jeszcze raz POLECAM !!!
 Kasia HP
KASIA – Serdecznie polecam tę szkołę. Uczniem byłam opornym, ale Pan Tomek cierpliwie podchodził do zajęć ze mną. Wiem, że ciężka praca się opłaciła- egzaminy teoretyczny i praktyczny zdałam za pierwszym razem!
Bardzo profesjonalna, motywująca atmosfera, indywidualne podejście do kursanta- to szkoła, która naprawdę uczy jak być dobrym kierowcą.
 
 
WERONIKA 

WERONIKA


 

KLAUDIA Gorąco polecam Naukę jazdy 4 you, a szczególnie Pana Tomka, który sumiennie wytrzymywał mój ciężki charakter.. :lol: a przy okazji wiele mnie nauczył 🙂 pozdrawiam serdecznie! 🙂

 

Marta2 1

MARTA

  MARZENA 

MARZENA


jagoda 1

JAGODA  Polecam – Nawet blondynkę, która nie wie, gdzie prawo i lewo nauczą jeździć. Szczególnie dziękuję panu Wojtkowie za cierpliwość do mnie i motywację 

 


 
beata 1
BEATA – Super Szkoła. Chciałabym gorąco polecić Szkołę Nauki Jazdy 4 You :D Dziękuję za ogromną cierpliwość i wyrozumiałość Panu Tomaszowi, z którym spędziłam kilka ostatnich miesięcy na nauce jazdy. Na samym początku kursu byłam bardzo kiepska ale dzięki bardzo ciężkiej pracy i wsparciu Pana Tomasza stałam się 13 lutego 2015 roku kierowcą:):) Zdałam praktykę za 2 razem. Jeszcze raz dziękuję za wszystko i życzę dalszych sukcesów 🙂

 

kinga 1

KINGA –  Bardzo polecam! Wspaniali instruktorzy. Szczególnie pan Tomek, któremu bardzo dziękuje za cierpliwość, spokój i za wszystko czego mnie nauczył :roll: dzięki niemu i ciężkiej pracy zdałam egzamin za pierwszym razem.
 

ukasz 1

ŁUKASZ – Gorąco polecam. Świetna atmosfera i bardzo bardzo mili instruktorzy. Serdecznie pozdrawiam Pana Wojtka i Pana Tomka

ania1
  ANIA Bardzo polecam. Ja dziewczyna, która ma prawo jazdy i troszkę sobie przypomniałam jak jeździć. Warto było. Pozdrawiam.
   

aneta1 

Polecam! — ŻANETA Chciałam złożyć podziękowania moje mu instruktorowi Tomkowi, za cierpliwość, wyrozumiałość, poczucie humoru. Jest to osoba która potrafi zmotywować, a tym samym uwierzyć we własne możliwości. DZIĘKUJĘ…

 

justyna1

JUSTYNA – Polecam szkołę nauki jazdy 4 you – naprawdę świetni instruktorzy, jeździłam zarówno z Panem Wojtkiem jak i Panem Tomkiem 🙂 Panowie wykazali bardzo dużą cierpliwość co do mojej osoby,a zapewniam nie jest to łatwe 😉 Profesjonalne, indywidualne podejście do klienta, szkoła dba o swoich uczniów. Jeszcze raz gorąco polecam, nie ma co się zastanawiać, lepszej szkoły się nie znajdzie 😉

 

daria 1

DARIA- Polecam – Zdałam z pierwszym razem.
ewelina 1

EWELINA –  Chcialabym serdecznie podziekowac Panu Tomaszowi za to ze pomógł mi odzyskać wiarę w swoje umiejętności, za naukę opanowania i cierpliwości za kierownicą. Dziś dzięki Panu Tomaszowi uzyskałam wynik pozytywny na egzaminie i to za pierwszym razem 🙂

 

ania kursant
 
ANIA 
 
maciek kursant

 MACIEK  – Kurs bardzo fajny. Wszystko, co powinno być podczas nauki wyjaśnione jasno i konsekwentnie powtarzane. No i wynikiem tej nauki było zdanie obu części egzaminu za pierwszym razem 🙂 

 
michal kursant

MICHAŁ – Bardzo cierpliwi instruktorzy. Instruktorzy umożliwiający w krótkim czasie opanowanie jazdy. Bardzo fajne było też to, że uczulali na różne „podstępy” egzaminatorów z WORDa. Gorąco polecam.

natalia kursant
  NATALIA Mimo, że miałam przerwę w zdawaniu prawa jazdy (niemal dwuletnią), to swoją naukę rozpoczęłam właśnie w Szkole 4You. Zdawanie prawa jazdy, skończyłam z sukcesem w Opolu. Tam musiałam przenieść się do innej szkoły. I bez porównania. Wszystko czego się nauczyłam i wykorzystałam na egzaminie w Opolu wyniosłam ze Szkoły 4you.
Według mnie najlepsi praktycy, poświęcają sporo czasu, przekazują swoją wiedzę w najlepszy sposób !
Zdecydowanie polecam !
 
 

magosia

MAŁGOSIA 


eliza

ELIZA –  Polecam Szkolę Jazdy 4 YOU. Zanim jednak zdecydujesz się na prawo jazdy musisz wiedzieć, ze wymagać to będzie od Ciebie dużo samodyscypliny, zaangażowania i ciężkiej pracy. Nie zrażaj sie jezeli po wyjeżdżonych 30 godzinach będziesz do niczego Pan Tomasz perfekcyjnie nauczy Cie przejechac przez miasto zachowując spokój i skupienie. Mi się udało za 2 razem ! Polecam najlepszą szołę i instruktorów w miescie !! :lol:
 

wioletta1

 
WIOLETA posiadam już prawo jazdy i teraz sama prowadzę swoje autko.
MICHAŁ
 MICHAŁ Serdecznie polecam szkołę jazdy 4 You!! Profesjonalna kadra bardzo sprawnie przeprowadziła kurs. A praktyka to czysta przyjemność z jazdy oraz nauki. Pani Marzena stanowczo i cierpliwie nauczy jeździć każdego i będą to najlepsi kierowcy we Wrocławiu.