OPINIE O SZKOLE JAZDY 4 YOU

 #92 ELWIRA  2018-06-18 19:18

Jezeli ktos ma trudnosc z jazda teoria to z calego serca polecam szkołę jazdy 4You
Teoria dotyczaca ruchu drogowego przetlumaczona na taki sposob aby kazdy mogl pojac o co chodzi
Lekcje z panem Tomaszem były wspaniale. Jeżeli chodzi o praktykę oraz obsługę auta i poznanie technik jazdy było tak pokazane i wytłumaczone ze każdy od razu wiedział jak to się robi. Wszystkim polecam ta szkołę Ja zdałam za pierwszym razem i bardzo się ciesze i dziękuje za tak dobre przygotowanie I cierpliwość Pan Tomasz naprawdę lubi to co robi Pozwala poznać auto i kodeks drogowy zupełnie inaczej niż wszystkie szkoły nie karze siedzieć przed podręcznikiem, z którego i tak mało się dowiemy lecz nakłania do systematycznego uczenia się _nie na pamieć tylko szufladkowi a potem nasze szufladki łączymy w całość i są efekty pt.Zdany Egzamin


#91 HALINA  2018-06-15 13:23

Bardzo dobrze wspominam, czas spędzony na nauce w szkole na prawo jazdy „4 YOU”, która zakończyła się wynikiem pozytywnym za pierwszym podejściem na egzaminie. Na jazdach panuje miła, bezstresowa i luźna atmosfera. Pan Tomasz doskonale tłumaczy jak zachować się na drodze, daje cenne porady i uwagi,     Wielkie podziękowania , za cierpliwość, spokój i profesjonalizm.  Gorąco polecam tą szkołę nauki jazdy! 😉


#90 ELA  2017-12-20 22:37

Zanim trafiłam do 4 You straciłam sporo czasu gdzie indziej. Czy lekcje jazdy były dla mnie? Przekonałam się, że można z kursantem nie zmarnować czasu. Wow. Że można przełamać wszechobecną presję czasu i powoli realizować swój osobisty kurs, rozłożony na tyle czasu, ile trzeba, by nabyć skill. Szkoła 4 You taką możliwość daje. Kompetencja i cierpliwość p. Tomasza pomagają stanąć na nogi  po każdej trudnej chwili  i wrócić do ciężkiej pracy za kółkiem. Co ważne, dopóki sam się nie zrazisz, masz Jego wsparcie. Jak dla mnie, łatwo nie było.  Dzisiaj dostałam pozytywny wynik i jestem naprawdę wdzięczna.


#89 POLINA  2017-10-26 12:17

Polecam szkołę oraz instruktora. Egzamin zdany za 1szym podejściem.  Dziękuję


#88 OLA  2017-10-26 11:24

Pan Tomasz to najlepszy instruktor z jakim miałam do czynienia, oaza spokoju, cierpliwości, kopania wiedzy (nie ma czegoś takiego jak głupie pytania), jazda z nim to przyjemność.
Po 9 latach od pierwszych prób zdania egzaminu (jazdy na poziomie 0) spróbowałam na nowo z pomocą Pana Tomasza i udało się za pierwszym razem! Z całego serca polecam i jeszcze raz dziękuję! Trzeba tylko mocno chcieć, pracować i mieć dobrego instruktora 🙂
Pozdrawiam serdecznie!


#87 MARIA  2017-10-19 15:33

Gorąco polecam naukę z Panem Tomaszem. Jest to sama przyjemność ponieważ Pan Tomasz potrafi nie tylko nauczyć prowadzenia samochodu a jeszcze nabyć wiary w siebie jako kierowce i uświadomić ze wszystko się da 🙂 Dziękuje!


#86 AGNIESZKA  2017-09-20 13:34

Z całego serca polecam Szkołę 4 You. Jazdy z Panem Tomaszem to czysta przyjemność. Niezwykle cierpliwy człowiek z niesamowitym poczuciem humoru. Dzięki profesjonalnemu podejściu Pana Tomasza w końcu przestałam bać się samochodu:)
Pozdrawiam


#85 ANIA  2017-07-15 17:46

Serdecznie polecam naukę jazdy z Panem Tomaszem. Przemiły, cierpliwy człowiek, który chce uczyć:-) Nie trafiłam do szkoły od razu ale lepiej nie można było. Dziękuję za dobre rady! 🙂


#84 HANIA  2017-05-26 08:40

Polecam Szkole Jazdy 4 U- profesjonalne podejście i anielska cierpliwość pana Tomasza doprowadzą Cię do sukcesu!

Kiedy 6 lat temu zapisałam się na swój pierwszy kurs prawa jazdy, po ukończeniu wydawało mi się ze zupełnie nie potrafię jeździć i co więcej, miałam tak zszargane nerwy i poczucie własnej wartości jako kierowca, ze myślałam, że kompletnie się do tego nie nadaje i nigdy nie nauczę się jeździć. Po wspomnianych 6 latach, sytuacja niejako zmusiła mnie do podjęcia jeszcze jednej próby zdobycia prawa jazdy. Jako że, zupełnie zapomniałam jak się posługiwać samochodem, wykupiłam pełen pakiet 30 h jazd doszkalających i okazało się, ze to od czego tak uciekałam przez tyle lat i co wydawało mi się zupełnie nie osiaglane, wcale nie jest takie trudne, jeśli jesteś pod opieką takiego nauczyciela jak pan Tomasz. Dodatkowym utrudnieniem był fakt, że kurs ukończyłam w trybie „zaocznym”, wiec mogłam ćwiczyć tylko dwa dni w tygodniu. Mimo wszystko udało się! Za drugim razem (przy pierwszym podejściu byłam tak zestresowana, że nie zdałam tylko ze swojej winy) po kursie doszkalającym z panem Tomaszem dostałam swój upragniony wynik pozytywny 🙂
Wniosek- nie ma złych kierowców, są tylko kiepscy nauczyciele.


#83 MATEUSZ  2017-05-04 18:07

Przed egzaminem czułem się przygotowany w 100%. Zdałem egzamin za pierwszym razem, a to dzięki Najlepszemu Instruktorowi, którego będę polecać każdemu kto chce nauczyć się Jazdy Samochodem. ZAUFAJ bo to Szkoła Jazdy dla Ciebie 😉


#82 ADRIAN  2017-04-28 22:20

Polecam szkołę jazdy 4you. Pan Tomasz w ciągu dwóch godzin nauczył mnie więcej niż nauczyłem się w innej szkole przez 30. Przede wszystkim zależy mu na tym żeby dobrze uczyć, cały czas „żyje” tym co robimy, daje cenne wskazówki. Po tych dwóch godzinach doszkalających nie miałem problemu ze zdaniem egzaminu. Polecam gorąco 😉


#81 ALINA  2017-04-25 10:46

Gorąco polecam naukę w szkole 4You. Pan Tomasz jest bardzo cierpliwym,  wyrozumiałym  i odpowiedzialnym instruktorem,  gorąco polecam tę szkołę, zwłaszcza tym osobom , które chcą wrócić za kierownicę po bardzo długiej przerwie i uczyły się jeździć wiele lat temu a terasz muszą się nauczyć na nowo teorii i praktyki jazdy. Pozdrawiam.


#80 NATALIA  2017-04-08 21:43

Mega polecam szkołę 4you! Pan Tomek jest prawdziwym profesjonalistą, uczy jazdy samochodem, cierpliwości i samodzielności, co owocuje zdaniem egzaminu (w moim przypadku, jak i wielu, za pierwszym razem).
Bezstresowa jazda ? Nie ma czegoś takiego! Stres zawsze będzie obecny ale jazda z panem Tomkiem to sama przyjemność. Pozdrawiam .


#7ELIZA 2017-03-22 21:23

Polecam szkołę jazdy 4You. Zajęcia z teorii są prowadzone w ciekawy i śmieszny sposób. Nauka w domu ze strony ZdamyTo, do której otrzymałam 3-miesięczny dostęp to sama przyjemność. Egzamin zdałam za pierwszym razem na 74 pkt. Podczas jazd Pan Tomasz zachowuje niezwykłą cierpliwość nawet przy tak „zdolnym” kierowcy jak ja 😉  Słowa Pana Tomka: „lewa na wariata, prawa na pierwszeństwo”, „nie spiesz się” cały czas miałam w głowie podczas egzaminu, który bez problemu zdałam za pierwszym razem. Serdecznie dziękuję 🙂


#7BARTEK 2016-12-18 10:57

Polecam szkołę, ponieważ dzięki niej zdałem za pierwszym razem i teorię i praktykę. Pan Tomasz nauczył mnie nie tylko tego jak się powinno jeździć, ale również cierpliwości powtarzając ,,nie spiesz się! ” dzięki czemu na spokojnie i bez problemu zdałem.


#7Anna 2016-12-17 09:12

Kiedy pierwszy raz udało mi się ruszyć już wiedziałam, że przede mną długa droga do opanowania jazdy samochodem. Pan Tomasz wykazał się dużą cierpliwością i zrozumieniem, nigdy nie krzyknął, bardzo praktycznie uczył patrzeć na drogę. Egzamin praktyczny zdany za pierwszym podejściem daje niesamowitą satysfakcję oraz obraz tego  jak u świetnego instruktora się uczyło. Serdecznie dziękuję! Polecam szkołę z całego serca!


#76 Polecam!Dawid Sz 2016-11-04 08:07

Chyba największym gwarantem tego, że szkoła 4YOU świetnie szkoli swoich kursantów jest fakt, że zdałem za pierwszym razem! :D Bardzo dziękuję za cierpliwość i cenne wskazówki p. Tomasza. Gorąco polecam!

#75 super instruktorDawid K. 2016-10-24 12:29

Gorąco polecam szkolę jazdy 4you! Instruktor rzetelny, kulturalny i co najważniejsze – kompetentny. Cena/jakość – 10/10. Materiały, cenne wskazówki jak i techniki wszystkich manewrów pozwoliły zaliczyć egzamin za pierwszym razem. Pozdrawiam.

#74 Polecam,polecam ,polecamRafał 2016-10-15 16:24

Nie jest to żadna forma reklamy,a moje wrażenie po zdanym egzaminie,testy -wyszedłem jako pierwszy po ok 5 min.z zaliczeniem pozytywnym.Jazd a-egzaminator wywoził mnie ponad godzinę.Pomimo szczytu,natężen ia ruchu we Wrocku,wywłóczy ł mnie po wszystkich chyba,zakamarka ch i ani jeden raz nie utkwiłem w korku by czas płynął na moją korzyść.Zadałem testy,ja mam 47 lat,na egzaminie byli młodzi,ze świeżymi umysłami i bywali i tacy którzy wychodzili na końcu przydzielonego czasu.Wiecie czemu,tak się stało?Uczyłem sie,kułem,Pan Tomek powtarzał,uczyć sie,uczyć,uczyć ,wręcz namawiał nie kazał.Jestem odporny na wiedzę do tego uparty nerwus.Jazda,oc zywiście szarpanie,nie słuchanie poleceń,wtedy zrozumiałem że nic nie da mój durny upór.Zacząłem słuchać,rozumieć.Powiedziałem to-jest Pan jedynym facetem którego słucham.Wszystk o dlatego że ten facet umie przekazać wiedzę,ma cierpliwość i talent,to instruktor z zamiłowania i powołania.Jak w tytule,polecam, polecam,gorąco polecam.Na pewno nikt nie pożałuje.

 


#73 Polecam !!!Magdalena 2016-10-15 09:46

Polecam gorąco szkołę u pana Tomasza! Miałam długą przerwę w jeździe samochodem, a praca wymusiła na mnie by wrócić za kółko i to bardzo szybko. Kilka dodatkowych godzin jazdy po Wrocławiu pomogło pokonać strach. Pan Tomasz przekazał mi wiele praktycznych wskazówek, dodał odwagi i przypominał o tym, że warto oddychać ;-) Pozytywna energia, dobry nastrój w trakcie jazdy i co najważniejsze profesjonalizm. A jak mówił, jazda sama w sobie nie jest taka straszna :-) Przecież trzeba jechać cały czas prosto, czasem tylko skręcić ;-) Zdecydowanie szkoła warta polecenia!

 


#72 Warta poleceniaPrzemysław 2016-08-27 13:30

Serdecznie polecam, wykupiłem sobie jazdy w 4you ponieważ do tej pory nie jeździłem po Wrocławiu tylko Świdnicy. Dwie jazdy wystarczyły żeby zdać egzamin, instruktor świetny, wszyscy tak się boją jeździć po Wrocławiu a on pokazał mi że nie taki diabeł straszny :lol:

 


#71 SukcesMateusz 2016-08-09 10:56

Chciałbym polecić szkołę jazdy u Pana Tomasza. Skutecznie jak to się mówi: „wbił do głowy” nawyki i zachowanie za kierownicą. Efektem tego było zaliczenie za pierwszym razem teorii jak i praktyki na egzaminie państwowym.

Polecam w 100%

 


#70 Natalia 2016-07-09 07:48

Mimo, że miałam przerwę w zdawaniu prawa jazdy (niemal dwuletnią), to swoją naukę rozpoczęłam właśnie w Szkole 4You.
Zdawanie prawa jazdy, skończyłam z sukcesem w Opolu. Tam musiałam przenieść się do innej szkoły. I bez porównania. Wszystko czego się nauczyłam i wykorzystałam na egzaminie w Opolu wyniosłam ze Szkoły 4you.
Według mnie najlepsi praktycy, poświęcają sporo czasu, przekazują swoją wiedzę w najlepszy sposób !
Zdecydowanie polecam !

#69 Dorota T. 2016-05-30 14:04

Szkoła która naucza w najlepszym stylu! Panu Tomkowi najserdeczniejs ze podziękowania za cierpliwość i anielski spokoju 🙂 a szczególnie za to, że to co niemożliwe stało się możliwe – jestem kierowcą! 🙂

 


#68 Małgosia 2016-05-20 13:12

Szczerze polecam Szkołę Jazdy 4 YOU i Pana Tomka. Ten wspaniały człowiek sprawił, że poczułam się pewnie za kółkiem, a jazda samochodem to dla mnie niezwykła przyjemność. Czas, cierpliwość i praca, którą włożysz w naukę, przyniosły pozytywny efekt. Jeżeli i Ty chcesz zostać świetnym kierowcą, nie zwlekaj i zapisz się już dziś! :-)

 


#67zdany za 1-szymL-K 2016-04-16 23:34

Wszystkim zainteresowanym gorąco polecam Szkołę Jazdy 4 YOU. Instruktor jazdy – p. Tomasz – to osoba o anielskim spokoju i piekielnych wymaganiach, co w połączeniu z własną pracą oraz cierpliwością daje gwarancję bezproblemowego zdania egzaminu. Dzięki szkoleniu jazda stała się dla mnie przyjemnością!

#66 Sylwia 2016-04-14 08:51

jak najbardziej polecam szkołę jazdy 4YOU!!! serdeczne podziękowania dla p. Tomasza, za cierpliwość i poświęcone godziny. Bardzo dobrze przygotowuje do egzaminu- zdałam za pierwszym razem!:D

#65 Bardzo dobra szkoła!Joanna 2016-04-12 14:28

Zdałam egzamin za drugim razem(przy pierwszym podejściu popełniłam błąd tylko z mojej winy) i bardzo serdecznie polecam szkołę pana Tomasza. Pan Tomasz przygotowuje bardzo powoli, starannie i cierpliwie. Dzięki dużemu zaangażowaniu instruktora, za kółkiem czuję się dobrze i bezpiecznie, bo tego też uczy pan właściciel. Polecam! :D

#64 Kacper 2016-01-22 13:50

Po przeszło dwóch latach borykania się z tematem prawa jazdy w konkurencyjnej szkole, trafiłem do 4 You. Zarówno p. Wojciech Bartczak, jak i p. Tomasz Nawrocki, dołożyli wszelkich starań, żebym trafił na egzamin państwowy przygotowany od A do Z. Instruktorzy 4 You pomogli mi zregenerować zszargane nerwy i skonsolidować wszystkie pozyskane przez lata informacje dotyczące jazdy samochodem. Pragnę serdecznie podziękować za poświęcony czas i polecić szkołę 4 You wszystkim kursantom – tym wyluzowanym, jak i wybitnie znerwicowanym! :-)

#63 Polecam gorąco!Kasia 2016-01-18 18:59

Szkoła jest prowadzona przez właściciela, ktory po prostu bardzo lubi to co robi. Jest cierpliwy, wiele tłumaczy, pokazuje przykłady i tak naprawdę uczy jazdy samochodem, a nie tylko przygotowuje do zdania egzaminu. „Jest ciężka praca.” jak zawsze powtarza, ale się opłaca. Zdałam dzisiaj za pierwszym razem i jestem najszczęśliwszy m człowiekiem pod słońcem :lol: :lol:

#62 4 youMichał 2015-12-18 21:08

Śmiało mogę zarekomendować szkołe jazdy 4 You – jakość w najlepszej cenie. Wyrazy uznania dla instruktora p. Wojtka za cierpliwość – w końcu przyniosła efekty i dzisiaj już bezstresowo siadam za kółkiem ! No i szef w porządku – dba o kursantów o czym sie sam mogłem przekonać :-) Pozdrawiam i polecam Naukę Jazdy 4 You !

#61 Mateusz 2015-11-18 15:32

Polecam z czystym sumieniem nauka z Panem Wojtkiem to istna przyjemność :lol:

#60 DziekujęGosia 2015-10-31 07:57

Serdeczne podziękowania dla Pana Tomasza za przygotowanie do egzaminu. Do szkoły trafiłam przypadkiem szukając dodatkowych godz. doszkalających (żałuję, że nie wybrałam tej szkoły jako pierwszej). Pan Tomek uczy jeździć nie tylko zdać egz. na egz. okazało się to bezcenne, bo na egz. pojawiły się nieoczekiwane sytuacje na drodze, których nie było podczas kursu i dałam radę, bo Pan Tomek uczy reagować, obserwować i myśleć podczas jazdy

 


#59 Polecam! 🙂Ewa 2015-09-25 06:46

Rekomenduję szkołę jazdy 4you. Instruktor p. Tomasz dobrze tłumaczy wszelkie zagadnienia związane z ruchem drogowym i dysponuje niezmierzonymi pokładami cierpliwości dla opornych 😉 Gorąco polecam!

 


0#58 PolecamArek 2015-08-20 18:41

Z czystym sumieniem zachęcam do szkolenia u p. Wojciecha, wszystkie zagadnienia wytłumaczone w profesjonalny sposób, fachowe podejście do tematu i co najważniejsze – egzamin zaliczony.Polec am

0#57Kinga 2015-08-08 08:40

Gorąco polecam!
Najlepsza instruktorka – pani Marzena, która wykazuje ogromną cierpliwość i profesjonalizm oraz zapewnia miłą atmosfera. Dokładnie tłumaczy każdy szczegół i udziela praktycznych porad, dzięki czemu idealnie przygotuje do egzaminu :lol:

#56 Tomasz 2015-08-07 16:08

Dzisiaj zdałem egzamin. Przygotowywał mnie p. Wojciech – jak widać bardzo dobrze. Polecam, dziękuję i pozdrawiam!

Cytować

+1#55 4you-psychologi a w nauce jazdy!Krzysztof 2015-08-04 11:45

Po ponad 20 latach od otrzymania prawa jazdy, zdecydowałem się na odświerzenie umiejętności, a w zasadzie to na naukę od podstaw. I wybór szkoly 4you okazał się trafną decyzją. Serdeczne podziękowania p.Tomaszowi za zaangażowanie, pełen profesjonalizm, skuteczną metodologię nauczania oraz za doskonałą szkołę psychologii,co tak bardzo jest potrzebne zestresowanym adeptom.

Cytować

0#54 Niesamowita i profesjonalna szkoła jazdy 🙂Ela 2015-08-01 17:19

Przed zakupem własnego auta postanowiłam na wszelki wypadek odświeżyć umiejętności „kierownicze” w szkole jazdy „4 You” ;-) Jestem niezmiernie zadowolona z jazd doszkalających w profesjonalnej, przesympatyczne j i przede wszystkim spokojnej atmosferze oraz z efektów! Szczerze polecam! :-)

Cytować

+1#53 Szkoła na medal!Kasia 2015-07-27 12:35

Serdecznie polecam tę szkołę. Uczniem byłam opornym, ale Pan Tomek cierpliwie podchodził do zajęć ze mną. Wiem, że ciężka praca się opłaciła- egzaminy teoretyczny i praktyczny zdałam za pierwszym razem!
Bardzo profesjonalna, motywująca atmosfera, indywidualne podejście do kursanta- to szkoła, która naprawdę uczy jak być dobrym kierowcą.

Cytować

0#52 Michał Ch 2015-07-13 13:53

Serdecznie polecam szkołę jazdy 4 You!! Profesjonalna kadra bardzo sprawnie przeprowadziła kurs. A praktyka to czysta przyjemność z jazdy oraz nauki. Pani Marzena stanowczo i cierpliwie nauczy jeździć każdego i będą to najlepsi kierowcy we Wrocławiu.

Cytować

0#51 szkoła na 5! 🙂Wioletta 2015-06-16 08:37

Z czystym sumieniem mogę polecić szkołę 4 You 🙂 po pięciu latach reaktywuję swoje prawo jazdy i nie sądziłam, że już po 3 godzinach poczuję się trochę pewniej za kółkiem, i to w takim dużym mieście, jak Wrocław. A Pan Tomasz zasługuje na medal za anielską cierpliwość! Ja sama siebie już bym dawno zabiła, a instruktor naprawdę potrafi zachować stoicki spokój w każdej sytuacji :D

Cytować

+1#50 Gorąco polecamMartyna 2015-06-01 14:11

Jeżeli chcesz się nauczyć jeździć samochodem i przy okzaji spędzić miło 30 godzin jazd, to gorąco polecam szkołe 4you, a w szczególności Pana Tomka Nawrockiego. Jazdy mijały mi bardzo szybko. W WORDzie zdałam egzamin teoretyczny i praktyczny za pierwszym razem. Uważam, że nikt by mnie tak dobrze nie przygotował do tego. Gorąco polecam! :lol: :lol: :lol:

Cytować

0#49 Polecam! 🙂Ksenia 2015-05-25 12:33

Zdecydowanie polecam!Dzięki profesjonalnym podejściu Pana Wojtka zdałam egzamin :-) cenne uwagi,wskazówki i cierpliwość to domena dobrego instruktora! :-) bardzo dziękuję i będę polecać ;-)

Cytować

0#48 Szkoła godna poleceniaSylwester 2015-05-25 08:56

Polecam wszystkim szkołę jazdy 4you. Zdałem egzamin na kat. B, jeździłem z Panią Marzeną. Pani Marzena bardzo profesjonalnie przygotowała mnie do egzaminu udzielając wielu praktycznych porad. Bardzo pracowita i doświadczona Pani instruktor!

Cytować

+1#47Polecam wszystkim!Gosia 2015-05-03 15:19

Bardzo serdecznie polecam szkołę jazdy 4YOU. Po trzech niezdanych egzaminach postanowiłam zmienić szkołę oraz instruktorów i opłaciło się – zdałam od razu po jazdach z p. Tomaszem. Doceniam cierpliwość, niezwykłą profesjonalność oraz naukę myślenia podczas jazdy zamiast nauki jazdy „na słupki” 🙂 Pozdrawiam.

#46 Adm 2015-04-20 22:53

Bardzo fajna szkoła, bardzo polecam panią instruktor Marzenę, świetna osoba, idealne przygotowanie, po roku przerwy przygotowała mnie dosłownie w kilka godzin 😉 Szczerze polecam 😉

Cytować

0#45 Polecam!Klaudia 2015-03-09 19:22

Gorąco polecam naukę jazdy 4 you, a szczególnie Pana Tomka, który sumiennie wytrzymywał mój ciężki charakter.. :lol: a przy okazji wiele mnie nauczył 🙂 pozdrawiam serdecznie! 🙂

Cytować

0#44 Polecam!!Michał 2015-02-19 15:54

Bardzo cierpliwi instruktorzy. Instruktorzy umożliwiający w krótkim czasie opanowanie jazdy. Bardzo fajne było też to, że uczulali na różne „podstępy” egzaminatorów z WORDa. Gorąco polecam.

Cytować

0#43 Super SzkołaBeata 2015-02-16 08:05

Chciałabym gorąco polecić Szkołę Nauki Jazdy 4 You :D Dziękuję za ogromną cierpliwość i wyrozumiałość Panu Tomaszowi, z którym spędziłam kilka ostatnich miesięcy na nauce jazdy. Na samym początku kursu byłam bardzo kiepska ale dzięki bardzo ciężkiej pracy i wsparciu Pana Tomasza stałam się 13 lutego 2015 roku kierowcą:):) Zdałam praktykę za 2 razem. Jeszcze raz dziękuję za wszystko i życzę dalszych sukcesów 🙂

Cytować

0#42 Świetna szkoła jazdy!Marta 2015-02-15 21:35

Gorąco polecam szkołę nauki jazdy 4 YOU oraz instruktora Pana Tomasza Nawrockiego. Podchodziłam do kursu dwukrotnie, wcześniej w innych szkołach-bez efektów. Dopiero tutaj zdobyłam naprawdę potrzebne umiejętności pod cierpliwym i fachowym okiem Pana Tomasza. Oprócz opanowania podstawowych zagadnień zdobyłam pewność siebie i wiarę w swoje umiejętności. Serdecznie pozdrawiam i jeszcze raz POLECAM !!!

Cytować

0#41 serdecznie polecamEliza 2015-02-01 20:24

Polecam szkole jazdy 4 YOU. Zanim jednak zdecydujesz się na prawo jazdy musisz wiedzieć, ze wymagać to będzie od Ciebie dużo samodyscypliny, zaangażowania i ciężkiej pracy. Nie zrazaj sie jezeli po wyjezdzonych 30 godzinach bedziesz do niczego Pan Tomasz perfekcyjnie nauczy Cie przejechac przez miasto zachowujac spokoj i skupienie. Mi sie udalo za 2 razem ! Polecam najlepszą szołę i instruktorów w miescie !! :lol:

Cytować

+1#40 Maciej 2015-01-16 17:40

Kurs bardzo fajny. Wszystko, co powinno być podczas nauki wyjaśnione jasno i konsekwentnie powtarzane. No i wynikiem tej nauki było zdanie obu części egzaminu za pierwszym razem 🙂

Cytować

-1#39 Kinga 2014-10-25 12:55

Baardzo polecam!
Wspaniali instruktorzy. Szczególnie pan Tomek, któremu bardzo dziękuje za cierpliwość, spokój i za wszystko czego mnie nauczył :roll: dzięki niemu i ciężkiej pracy zdałam egzamin za pierwszym razem :lol:

Cytować

-1#38 Zdecydowanie polecam!:)Ewelina 2014-10-24 17:46

Chcialabym serdecznie podziekowac Panu Tomaszowi za to ze pomógł mi odzyskać wiarę w swoje umiejętności, za naukę opanowania i cierpliwości za kierownicą. Dziś dzięki Panu Tomaszowi uzyskałam wynik pozytywny na egzaminie i to za pierwszym razem 🙂

Cytować

0#37Jagoda 2014-10-03 13:11

Gorąco polecam! Nawet blondynkę, która nie wie, gdzie prawo i lewo nauczą jeździć. Szczególnie dziękuję panu Wojtkowie za cierpliwość do mnie i motywację :-)

#36 Gorąco polecam!!!Żaneta 2014-09-25 16:00

Chciałam złożyć podziękowania mojemu instruktorowi Tomkowi, za cierpliwość, wyrozumiałość, poczucie humoru. Jest to osoba która potrafi zmotywować, a tym samym uwierzyć we własne możliwości.
DZIĘKUJĘ…

Cytować

0#35 Łukasz 2014-09-07 21:44

Gorąco polecam. Świetna atmosfera i bardzo bardzo mili instruktorzy. Serdecznie pozdrawiam Pana Wojtka i Pana Tomka

Cytować

0#34 Polecam!Justyna 2014-09-02 19:05

Polecam szkołę nauki jazdy 4 you – naprawdę świetni instruktorzy, jeździłam zarówno z Panem Wojtkiem jak i Panem Tomkiem 🙂 Panowie wykazali bardzo dużą cierpliwość co do mojej osoby,a zapewniam nie jest to łatwe 😉 Profesjonalne, indywidualne podejście do klienta, szkoła dba o swoich uczniów. Jeszcze raz gorąco polecam, nie ma co się zastanawiać, lepszej szkoły się nie znajdzie 😉

Cytować

0#33 Polecam!Dominika 2014-08-22 12:16

Gorąco polecam i jeszcze raz serdecznie dziękuję Panu Tomaszowi za profesjonalne przygotowanie do egzaminu na prawo jazdy! Do szkoły 4you trafiłam po pierwszym niezdanym egzaminie na prawo jazdy oraz po kursie odbytym w innej szkole. Pan Tomasz w bardzo krótkim czasie zdołał wyeliminować wszelkie błędy i niedociągnięcia z poprzedniego kursu i jednocześnie wpoić mi podstawowe zachowania potrzebne do zdania egzaminu państwowego – spokój, opanowanie i precyzje. I tak po trzeciej próbie jestem szczęśliwą posiadaczką prawa jazdy! Raz jeszcze dziękuję i serdecznie pozdrawiam Panów Instruktorów ze szkoły nauki jazdy 4you:)

Cytować

-1#32 Super SzkołaIza 2014-07-12 11:49

Chciałam bardzo podziękować Panu Tomkowi za cierpliwość i wyrozumiałość. 4 You jest naprawdę dla kobiet i z myślą o kobietach. Panie Tomku dziękuję za spokój i opanowanie i przepraszam za moje nerwy. Mam już to prawo jazdy i to dzięki Panu. Polecam wszystkim Pana Tomka

Cytować

0#31 Gorąco polecam!Alicja 2014-06-13 08:08

Do Pana Wojtka trafiłam dzięki poleceniu – szkoda, że tak późno. W innej szkole ukończyłam kurs, tak naprawdę nic nie potrafiąc i miałam za sobą już 3 niezdane egzaminy. Pan Wojtek nauczył mnie wszystkiego od podstaw, wykazał bardzo dużo cierpliwości, a dzięki niemu w końcu poczułam, że to ja prowadzę auto, a nie ono mnie. 😉 Wczoraj odbył się mój egzamin i tak oto stałam się kierowcą – za czwartym razem, ale po lekcjach z Panem Wojtkiem za pierwszym. 🙂 Gorąco polecam, bardzo dziękuję i pozdrawiam!

Cytować

-1#30 DziękujęUla 2014-06-10 13:40

Mam 53 lata i właśnie zdałam egzamin. Dziękuję Panom za cierpliwość i poświęcony czas. To jest naprawdę szkoła dla kobiet nawet takich jak ja. Pozdrawiam i oczywiście bardzo polecam innym.

Cytować

0#29 Agata 2014-04-25 08:59

Świetna szkoła. Spokojnie, miło i profesjonalnie. Wystarczyło mi kilka lekcji z panem Tomkiem żeby poczuć się pewnie za kierownicą i to w centrum miasta- wcześniej mnie to przerażało. Nie przypuszczałam też, że parkowanie może być tak proste ! 🙂 Teraz jeżdżę sama i brakuje mi pana Tomka obok, ale wciąż mam w głowie jego uwagi i czuję się bezpiecznie 🙂 Wszystkim polecam tą szkołę!

Cytować

0#28 Zdane prawo jazdyPiotr 2014-04-16 13:10

Polecam tę szkołę 🙂 Zdałem prawo jazdy dzięki dodatkowym jazdom, które w niej wziąłem

Cytować

0#27Gorąco Polecam!!!!!Natalia 2014-03-30 12:28

POLECAM,POLECAM i JESZCZE RAZ POLECAM!!!! Gdybym jednym słowem mogła określić tę szkołę nadałabym jej miano idealnej! Profesjonalne podejście.Ogrom na cierpliwość,zwr acanie uwagi na detale dzięki czemu zdanie egzaminu to jedynie czysta formalność :lol: Największe podziękowania i słowa uznania należą się mojemu Mentorowi Panu Tomkowi:)) Dziękuję raz jeszcze za pomoc,za ogromną cierpliwość ;-) ,za słowa otuchy i za poświęcony czasu :*

#26 PozdrawiamGosia 2014-03-24 18:30

Świetna atmosfera i dużo wiedzy. Zdecydowanie polecam naukę w tej szkole jazdy :-)

Cytować

+1#25 AGNIESZKA 2014-03-07 20:54

POLECAM WSZYSTKIM NAUKĘ W TEJ SZKOLE TO NIE JEST SZKOŁA W KTÓREJ LICZY SIĘ KASA TYLKO KURSANT PAN WOJTEK I TOMEK TO SUPER PROFESJONALNI INSTRUKTORZY PRZEDE WSZYSTKIM CIERPLIWI I WYMAGAJĄCY ALE UCZĄ TAK ŻE IDĄC NA EGZAMIN NA PEWNO SIĘ NIE POLEGNIE NA DETALACH BO ONE OD POCZĄTKU SZKOLENIA SĄ PRZEZ PANÓW TŁUCZONE DO GŁOWY JAK I RESZTA TECHNIKI JAZDY JEST SUPER WYTŁUMACZONA JA NA KURS ZAPISAŁAM SIĘ W PAŹDZIERNIKU PO 12 LATACH OD PIERWSZEGO SZKOLENIA WYJEŹDZIŁAM BARDZO DUŻO GODZIN BO ZALEŻAŁO MI IŚĆ PERFEKCYJNIE PRZYGOTOWANĄ NA EGZAMIN UDAŁO MI SIĘ ZA 3 RAZEM NA PIERWSZYCH DWÓCH EGZAMINACH POLEGŁAM TYLKO I WYŁĄCZNIE NA WŁASNE ŻYCZENIE BO CHCIAŁAM BARDZO SZYBKO WSZYSTKO ZROBIĆ A NAJWAŻNIEJSZE JEST OPANOWANIE I SPOKÓJ CO MI PAN TOMEK PRZED OSTATNIM EGZAMINIEM WPAJAŁ DO GŁOWY I WKOŃCU SIĘ UDAŁO DZIĘKUJĘ BARDZO PANOM

Cytować

0#24 Sylwia 2014-03-05 15:09

Odbyłam w szkole nauki jazdy 4you jedynie godziny dodatkowe, pozwalające przygotować się do egzaminu, po kilku nie zdanych wcześniej. jak najbardziej polecam instruktorów, profesjonalne podejście do kursantów, wszystko dokładnie tłumaczone, każdy błąd wyjaśniony, warto korzystać z usług tej szkoły jazdy ;)!

Cytować

0#23 Marta 2014-02-22 10:52

Kurs odbyłam już jakiś czas temu w innej szkole, wówczas na egzaminie niestety się nie powiodło. Postanowiłam doszkolić jazdę w 4YOU u Pana Wojtka. Już kilka godzin wystarczyło, by zdać egzamin. Polecam szkołę wszystkim kursantom, którym zależy na rzeczowych uwagach, spokojnej jeździe i bezstresowej atmosferze. A Panu Panie Wojtku- raz jeszcze dziękuję!

Cytować

0#22 Polecam !!!!Agata 2014-01-17 15:01

Serdecznie polecam instruktorów ze szkoły jazy „4you” ! Bardzo dziękuję Panu Wojtkowi za profesjonalne podejście , zwracał uwagę na ważne szczegóły podczas jazdy , które są istotne na egzaminie.Jest cierpliwy , wymagający tak samo jak Pan Tomek któremu również należą się podziękowania ! SERDECZNIE POLECAM.

Cytować

+1#21 Polecam gorąco!!!!!!!!Kasia O 2013-12-19 17:03

Jeżeli ktoś szuka szkoły dobrej,profesjo nalnej to polecam. Byłam w innej szkole,gdzie podejście do kursantów było delikatnie mówiąc, kiepskie. Mam porównanie z innymi instruktorami,” przerobiłam” ich siedmiu i żaden z nich nie dorasta do pięt Panu Wojtkowi i Panu Tomkowi. Przy obydwu panach czułam się komfortowo i nie stresowałam się.
Są wymagający i dokładnie tłumaczą. Parkowanie nie jest już, po lekcji z panem Wojtkiem,żadnym problemem!
Jeżeli ktoś szuka dobrej szkoły to tą polecam.

Cytować

+1#20 Konrad 2013-12-11 15:59

Serdecznie polecam pana Wojtka. To super instruktor! Wystarczyło 5 jazd u niego by nauczyc sie najwazniejszych manewrow na egzamin panstwowy 😉 Jego cierpliwosc i dobre rady pomogly mi zdac bez stresu 😉

Cytować

+1#19 najlepszy instruktor, jakiego znam!Kasia Ch. 2013-12-08 15:10

Pan Tomek Nawrocki to super instruktor. Brałam u niego jazdy doszkalające, bo po 4 latach jazdy samochodem z automatyczną skrzynią biegów moja firma kazała mi się przesiaść w auto z manualem i byłam spanikowana (zupełnie nie pamiętałam, jak jeździć:). Pan Tomek jest cierpliwy, wszystko rewelacyjnie tłumaczy i przykłada się do pracy. Jest osobą kulturalną i spokojną. Dzięki niemu poradziłam sobie świetnie i bez stresu. Wiem, co piszę, bo mam porównanie z trzema innymi instruktorami, u których uczyłam się na prawo jazdy. Pozdrawiam serdecznie i życzę wielu kursantów!!! Kasia

Cytować

+1#18 Polecam!Ilona 2013-10-31 18:16

Pan Tomasz Nawrocki to świetny nauczyciel, cierpliwy i wymagający. dzięki jego radom i uwagą zdałam prawo jazdy na 2 razem (pierwszy oblałam z własnej głupoty). Zdecydowanie polecam, Pan Tomek to idealny instruktor !! Pozdrawiam ! :roll:

Cytować

+3#17PozytywnieMateusz 2013-10-20 14:02

Po wglądzie na tyle pozytywnych opinii,mam zamiar w najbliższym czasie zacząć w tej szkółce kurs :-) Mam nadzieje że się nie zawiodę!! Pozdrawiam.

#16 Serdecznie PolecamPaweł S. 2013-10-11 16:42

Polecam wszystkim przyszłym kierowcą. Szczególnie jazdy z panem Tomkiem. Dzięki niemu zdałem za pierwszym razem :lol:

Cytować

0#15 Super INSTRUKTORDiana 2013-09-25 14:18

Witam przyszłych kierowców. Zapisałam się na na kilka dodatkowych godzin dwa dni przed egzaminem państwowym. Jeździłam z Panem Tomkiem N. Dzięki Panu Tomkowi przewalczyłam ten stress spowodowany egzaminem i ZDAŁAM ZA PIERWSZYM RAZEM bez jakiegokolwiek stresu.!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:Wcześniej chodziłam do innej szkoły jazdy, dopiero cenne rady Pana Tomka naprawdę mi pomogły. Bardzo polecam tę szkołę. Do zobaczenia na drogach :D

Cytować

+2#14 Justyna 2013-09-12 16:43

Kurs nauki jazdy odbyłam w innej szkole. Potem kilka razy nie zdałam egzaminu w WORD. Nie radziłam sobie ze stresem + brakowało mi umiejętności w jeździe. Przed samym egzaminem zapisałam się na jadę doszkalającą do Pana Tomka Nawrockiego – przyznam, że trafiłam na niego przypadkowo. Wiedziałam że taka jazda przed egzaminem cudów nie uczyni …ale… następnego dnia ZDAŁAM! :-) W moim odczuciu podczas tej jednej jazdy zrobiłam większy postęp niż podczas całego swojego kursu. Pan Tomek dał mi kilka uwag praktycznych które efektywnie wykorzystałam podczas egzaminu (nawet parkowanie skończyłam z tym odłożeniem rąk od kierownicy). A pod koniec zajęć powiedział mi, że jazda to nie zabawa, że między kierowcą a ulicą jest tylko cienka blaszka która nie gwarantuje ratunku dla życia – bardzo mi utkwiły te słowa. Żałuję tylko, że nie natrafiłam na Państwa szkołę wcześniej – bo przy Pana psychologicznym podejściu na pewno zdałabym egzamin państwowy duuużo szybciej. Jeszcze raz bardzo dziękuję.

Cytować

+2#13 Super Szkoła-niskie cenyPrzemek F. 2013-09-03 12:47

Kurs robiłem w konkurencyjnej szkole i nie zdałem 3 razy egzaminu, zrobiłem sobie 5 lat przerwy i wystarczyło 6 godzin doszkalających z bardzo fajnym i wymagającym instruktorem z 4YOU i zdałem odrazu.POLECAM! !! :-)

Cytować

+2#12 za 1 razemGosia 2013-09-02 21:43

Dzięki Panu Tomkowi zdałam za 1 razem :-) nie boję się jeździć i moje 3 miesięczne Prawo Jazdy jest „aktywnie używane” ;))

Cytować

+4#11 super instruktorLucyna 2013-08-22 19:38

Jeździłam z Panem Wojtkiem Bartczakiem,prz ygotowując się do powtórnego egzaminu.Dostał am konkretne rady co do wymogów egzaminu praktycznego,pr zećwiczyłam dokładnie to,co już dawno zapomniałam,zwi edziliśmy okolice WORD-u,Pan Wojtek zwrócił uwagę na znaki i szczegóły na samym placu a także tzw.drobiazgi,n a których się najczęściej wpada.To wszystko pomogło mi bardzo,pozbyłam się też pewnych niewłaściwych rutynowych nawyków „doświadczonego „kierowcy.Dzięk uję i pozdrawiam Pana Wojtka,czytając ym te opinie bardzo polecam! :roll:

Cytować

+6#10 Szkoła na piąteczkęSzymon 2013-08-22 16:49

Świetna szkoła, wspaniali instruktorzy.
Wymagający ale cierpliwi 🙂
Jak dla mnie idealna sprawa.
Dzięki panu Wojtkowi Bartczakowi udało się szybko zdać egzamin.
Polecam z czystym sumieniem :lol:

Cytować

+6#9 nie mogłam trafić lepiejZuza 2013-08-13 12:32

Wcześniej jeździłam w innej szkole, ale dopiero gdy trafiłam do Pana Wojtka poczułam się na tyle pewnie, by pójść na państwowy egzamin, który zdałam za 1 razem. Bardzo dobre przygotowanie, instruktor zwracał uwagę na ważne elementy jazdy, które są kluczowe nie tylko podczas egzaminu. POLECAM!!!

Cytować

+3#8 Jakub 2013-08-08 15:45

Zanim trafiłem pod skrzydła Pana Tomka miałem niemiłe przygody w 2 dużych konkurencyjnych szkołach. Tomasz Nawrocki podszedł do moich problemów profesjonalnie ze spokojem i wyrozumiałością . Od razu wiedziałem, że to jest facet który nauczy mnie dobrze jeździć i nie pomyliłem się od 1,5 roku z powodzeniem prowadzę samochód. Pozdrawiam i polecam.

Cytować

+3#7Super InstruktorEwelina 2013-08-08 10:46

Sukces na egzaminie WORD zawdzięczam Panu Tomkowi N. Umiejętnie dobrany program szkoleń, profesjonalizm i cierpliwość Instruktora sprawiły, że ja, zupełnie zielona osoba w tej dziedzinie zostałam bardzo dobrym kierowcą… DZIĘKUJĘ i do zobaczenia na drodze :lol:

#6 Dobra SzkołaJoanna 2013-08-07 18:27

Witam przyszłych kierowców. Trafiliście do dobrej Szkoły prowadzonej przez kompetentnych instruktorów. Jeździłam z panem Tomaszem, kiedy pracował wcześniej w jednej z wiodących Szkół Nauki Jazdy we Wrocławiu. Lekcje prowadzone były bardzo rzetelnie, w miłej atmosferze, teoria spokojnie wytłumaczona, a praktyka czyli jazdy szlifowana do perfekcji :-) Egzamin zdałam za pierwszym razem i to bezbłędnie! Szkołę tworzą ludzie, więc myślę, że i ta Szkoła ma duże szanse na najlepsze wyniki w rankingu WORD. Polecam i życzę powodzenia!

Cytować

+3#5 Instruktor na 6 🙂Magda 2013-08-07 14:09

Dzięki Panu Tomkowi zdałam egzamin za pierwszym razem. Bardzo miła atmosfera podczas lekcji, cierpliwy instruktor,pole cam :-)

Cytować

+3#4 Uczeń ma MistrzaAgnieszka 2013-08-07 09:45

Zdałam egzamin dokładnie rok temu i wiem, że to dzięki instruktorowi, który dziś naucza w tej szkole. W moim przypadku ważne było przekonanie mnie, że nie ma czego się bać i to się udało ponad moje oczekiwania. Tak, że już po dwóch miesiącach od egzaminu miałam za sobą długie i bezproblemowe trasy po całej Polsce. Świetne podejście do kursanta sprawia, że staje się spokojnym, bezpiecznym i pewnym kierowcą, takim, jakim teraz się czuję. Serdecznie pozdrawiam, Panie Tomku! ;-)

Cytować

+3#3 SzkolenieSylwia 2013-08-07 09:16

Wymagający,ale spokojni i mili instruktorzy :-) egzamin zdany za pierwszym razem, żal było kończyć jazdy ;-)

Cytować

+5#2 Dobry instruktorKarolina 2013-08-01 18:40

Jeździłam z instruktorami z tej szkoły jak pracowali jeszcze w największej szkole we Wrocławiu. K…..t.
Zdałam za pierwszym razem ale to nie najważniejsze. Ważne jest to, że byli bardzo wymagający ale dziś nie mam problemu z samochodem.
Dobrze, że maja własna szkołę. Życzę powodzenia i polecam

Cytować

+4#1 Szkoła jazdy na 5+Piotrek 2013-08-01 08:40

Super szkoła… zdałem za 1 razem!! Polecam :-)