JAZDY DOSZKALAJĄCE

 

Marzysz o prawie jazdy? Szukasz kursu prawa jazdy we Wrocławiu, szkoły nauki jazdy? Nauka jazdy Wrocław - Szkoła Jazdy 4 You! Kurs prawa jazdy, szkoła nauki jazdy, kurs nauki jazdy, jazdy doszkalające we Wrocławiu! wrocław kurs nauki jazdy, szkoła nauki jazdy wrocław, szkoła jazdy, kurs prawa jazdy we wrocławiu, kurs prawa jazdy wrocław, kurs nauki jazdy wrocław, jazdy doszkalające wrocław, wrocław, dolnośląskie nauka jazdy, kurs prawa jazdy we wrocławiu, kurs prawa jazdy wrocław, szkoła nauki jazdy wrocław, kurs nauki jazdy wrocław, wrocław kurs nauki jazdy, jazdy doszkalające wrocław, wrocław, dolnośląskie, we wrocławiu, elka, kursy prawa jazdy, prawo jazdy, kat. b, kurs na prawko, kurs kategorii b

NAUKA JAZDY PO WROCŁAWIU

ORAZ

JAZDY DOSZKALAJĄCE W SZKOLE 4 YOU WROCŁAW

50zł

za godzinę

 

PROPONUJEMY

PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINU PAŃSTWOWEGO

 SZKOLENIA UZUPEŁNIAJĄCE KAT. B

WARSZTATY DOSKONALĄCE

UZUPEŁNIAMY WIEDZĘ DLA OSÓB POSIADAJĄCYCH PRAWO JAZDY

(wypełnij zgłoszenie a powiadomimy Cię o wolny terminie)

Jazdy doszkalające? Tylko u nas!

Nasze jazdy doszkalające to okazja do tego by pod okiem doświadczonego instruktora skorygować popełniane błędy i jeszcze lepiej zapoznać się z trasami egzaminacyjnymi we Wrocławiu. Nasza kadra stara się uwrażliwić na najczęściej popełniane przez kursantów błędy i tym samym zminimalizować ryzyko błędów na egzaminie – dzięki temu pomogliśmy już wielu w bezproblemowym zdaniu egzaminu na prawo jazdy.

Jazdy doszkalające są szczególnie polecane w przypadku kiedy już zrobiliśmy kilka podejść do egzaminu na prawo jazdy jednak bez sukcesu. Niekiedy ustawowe kilkadziesiąt godzin za kółkiem nie jest w stanie odpowiednio przygotować kursantów do zdania egzaminu na prawo jazdy. W takiej sytuacji dodatkowe jazdy doszkalające pozwalają na utrwalenie prawidłowych zachowań na drodze oraz zlikwidowanie „słabych punktów” które mogły by się przyczynić do kolejnej porażki. Masz problem z zatoczką? Twoją piętą achillesową jest jazda po łuku? A może nie opanowałeś dobrze ruszania na ręcznym pod górkę? W takiej sytuacji dodatkowy czas z instruktorem pomoże dopracować słabe punkty i zwiększyć swoje szanse na pozytywne zdanie egzaminu na prawo jazdy.